Wątki w J. Polskim- POLISH Language Thread

Cześć @tomekza26 czy kupiłeś adapter z naszego sklepu czy inną z takimi samymi parametrami. Czy używasz kabla dołączonego do urządzenia czy innego?

1 Like

Cześć Aleksandra,
Kupiłem starą ładowarkę do samsunga na Allegro i ładuje budzik. Budzik sam w sobie jest dobry, spełnia moje oczekiwania. Uważam, że bateria powinna być wymieniona bo wiele nowych ładowarek nie jest w stanie jej ładować.
Pozdrawiam.

1 Like

Cześć! Harmony należy ładować ładowarką 5V. Szybko-ładowarki obsługujące pewien zakres napięcia nie będą działać prawidłowo nawet jeśli 5V jest w ich zakresie. Ma to znaczenie w szczególności w sytuacji gdy budzik rozładuje się całkowicie. Polecamy korzystanie z naszych ładowarek lub poprzez port USB komputera. Daj znać jeśli nie uda Ci się dopasować ładowarki - znajdziemy rozwiązanie.

2 Likes

Cześć wszystkim
Chciałbym podzielić się niestety niezbyt miłą sytuacją. W sierpniu kupiłem budzik Mudita Harmony dla Żony na prezent. Długo szukałem odpowiedniego budzika - niestety ciężko znaleźć takim który będzie spełniał wszystkie wymagania. (Niby takie proste urządzenie - ale każdy ma jakieś swoje potrzeby, które urządzenie powinno spełniać) Po długich poszukiwaniach (nie znalazłem nigdzie budzika który spełniałby wszystkie kryteria) trafiłem w końcu na stronę Mudity. Wreszcie znalazłem to czego szukałem - tylko ta cena… Dla zwykłego szarego obywatela - zaporowa. Znajomi pukali się w czoło - ile zapłaciłeś za budzik ??? Dla mnie najważniejsze było to że Żona w końcu ma budzik który budzi ją delikatną melodią i może ustawić swoje drzemki tak jak chce. Dotychczas byłem bardzo zadowolony z zakupu. Jednakże parę dni temu budzik przestał działać. Ekran jest zamrożony nie działają przyciski, podświetlanie, nic. Nie działa soft reset - oprogramowanie w komputerze nie wykrywa budzika. No nic - mówię trudno - to tylko sprzęt. Mogło się coś zepsuć. Napisałem więc do producenta opisując sytuację - czy jest jakaś możliwość wskrzeszenia budzika, bądź odesłania go na gwarancję. I od paru dni cisza… Kupując budzik premium - chyba jeden z najdroższych na rynku spodziewałbym się obsługi premium. Nic bardziej mylnego - po raz kolejny przekonuję się że klient w Polsce to klient drugiej albo trzeciej kategorii żeby nie powiedzieć “sortu”. Sprzedamy Ci produkt a potem martw się sam.
Przepraszam, że wylałem tu swoje żale ale wszystkie trochę jestem rozczarowany postawą firmy, która wydawała się być innowatorem na rynku. Szkoda że nie tylko w projektowaniu sprzętów ale też podejściu do klienta.
Pozdrawiam z bardzo drogim przyciskiem do papieru w kształcie budzika

Cześć Wojtku! Bardzo nam przykro z powodu niedziałającego budzika. Tak jak wspomniałeś urządzenie zawsze może się popsuć. Oczywiście jeśli budzik jest wciąż na gwarancji to przyjmiemy go i naprawimy lub odeślemy zamiennik. W kwestii zgłoszeń od klientów; aktualnie nie mamy opóźnień, a nawet jeśli opóźnienia się zdarzają to i tak odpowiadamy na wszystkie wiadomości w kolejności ich otrzymania. Kiedy kontaktowałeś się z nami i jakim kanałem? Aby sprawdzić czy otrzymaliśmy zgłoszenie będziemy potrzebowali Twojego adresu email z jakiego pisałeś do nas wiadomość. Możesz wysłać mi go w wiadomości prywatnej. Pragnę też przypomnieć, że jedynym kanałem komunikacji z zespołem wsparcia technicznego jest adres: support@mudita.com

1 Like